Witamy kierowców ;) Auto Serwis "Dream Car" jest spełnieniem marzeń wszystkich kierowców o sprawnym i bez awaryjnym pojezdzie. Na rynku brakowało kogoś takiego jak my, dlatego też stworzyliśmy Auto Serwis, który sprosta Waszym oczekiwaniom . Nie jesteśmy przeciętnym warsztatem jakich jest wiele na rynku, gdzie pracownicy wykonują swą pracę z obowiązku w sztywno ustalonych godzinach. Naszym atutem jest zgrany zespól specjalistów, którzy pracują z pasją oraz zamiłowaniem do motoryzacji.

Marzenia te realizujemy od marca 2013 r. To fakt, iż w przeciwieństwie do niektórych warsztatów nie możemy pochwalić się wieloletnim stażem, lecz nie ważna jest przeszłość. Stawiamy na teraźniejszość i przyszłość. Pomimo tak krótkiego okresu funkcjonowania z naszego warsztatu wyjechało już duże grono zadowolonych klientów. Wyjeżdżając od Nas mamy pewność, że nie wrócicie z tą samą usterką, ale wrócicie na pewno w razie kolejnej awarii. Aby nadrobić czas, kiedy nas nie było działamy ze zdwojoną siłą i pozytywną energią, która ładuje akumulatory waszych pojazdów zupełnie GRATIS.

Dobry mechanik to przyjaciel każdego właściciela 4 kółek. Doskonale wie czego oczekuje klient, dlatego My właśnie dajemy z siebie 100% i naprawiamy Twój samochód z taką starannością jakby był Naszym własnym. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta. Jest to możliwe jedynie przy połączeniu dwóch fundamentalnych elementów. Pierwszy to sprawne, terminowe naprawy, a drugi to niezwykle atrakcyjne ceny. W ten sposób godząc doskonałą jakość oraz niskie koszta zdobyliśmy w tak krótkim czasie uznanie klientów indywidualnych jak i flotowych. W dzisiejszych czasach nie wystarczy już tylko para kluczy i fachowe oko mechanika. Potrzebny jest tandem: dobry fachowiec + niezbędne zaplecze techniczne czyli specjalistyczny, precyzyjny sprzęt do weryfikacji usterek.

Posiadamy w pełni nowoczesne urządzenia naprawcze, dzięki którym jesteśmy w stanie szybko i profesjonalnie zdiagnozować i naprawić każdą usterkę związaną z eksploatacja Twojego samochodu. Dzięki Naszym usługą Twój samochód kilku czy kilkunastoletni odzyska swą dawną sprawność. Dbamy nie tylko o samochody, ale i o komfort Naszych klientów. Dysponujemy halą o powierzchni 220m2 co daje możliwość garażowania samochodu, który musi zostać z nami trochę dłużej. Oddajemy do Państwa dyspozycji poczekalnie w której można w miłym otoczeniu napić się kawy jednocześnie mając "na oku" swój samochód. Kolejnym udogodnieniem jest to, iż na życzenie odbieramy pojazd a po dokonaniu naprawy dostarczamy go na miejsce. Oferujemy także sezonowe przechowywanie opon oraz sprzedaż.

Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klienta, gdyż najlepsza reklama to zadowolony klient, który poleci Nasz Serwis swoim znajomym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych klientów dopasowujemy ceny do każdej kieszeni. Dostawcami części mechanicznych, na których pracujemy są wiodące hurtownie na rynku co daje gwarancje jakości. Dla stałych klientów przewidujemy specjalne rabaty. Jesteśmy pogotowiem ratunkowym dla Twoich 4 kółek. Nasze motto: "Solidnie, albo wcale" Serdecznie zapraszamy ;)

Dream Car 2013 - Profesjonalne naprawy Projekt